Tagastusõigus

https://Skincare.estetix.ee Veebipoest ostetud kaubad saab soovi korral Estetix-le tagastada. Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (pakiautomaati tellitud toodetele alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest) ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata, siltidega, originaalpakendis ja korralikult pakitud. Rikutud või kahjustatud tooteid tagastada ei ole võimalik. Vastavalt Tarbijakaitseameti juhistele ei kehti tagastamisõigus toodetele mida ei saa hügieenilistel põhjustel tagastada (nagu keha-, käte-, juuksehooldus-, nahakosmeetika jne).

Esita tagastamise avaldus

Kaupade tagastamiseks täida  ära toote tagastuse vorm, mille leiad Skincare.estetix.ee e-poes või esita vabas vormis avaldus kauba tagastuse kohta e-posti aadressil [email protected]. Tagastamisavaldus peab sisaldama tagastamise põhjust, Kliendi nime, toote nime, kogust ning arve või tellimuse numbrit.

Tagasta kaup avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul pakiautomaatide kaudu või kulleriga. Pakiautomaatide aadressi ja teased kontaktandmed kauba tagastamise vormistamiseks annab Estetix tagastamise kinnitamisel.

Kaup tagasta võimalusel originaal-transpordipakendis ning kõik ühe tellimuse raames tagastatavad kaubad korraga.

Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab Klient.


Ostusumma tagastus

Tagastatud kauba eest tagastab Estetix. Kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.